خوش آمدید! آخرین مطالب وبسایت:

شروعی دوباره

شروعی دوباره

سلام   سلام دوستان ، بعد از مدتها دوباره قصد کردم این وبلاگ همچون قبل فعال ک...

پرداخت آنی و بدون نیاز به هیچ سرمایه اولیه !!!

پرداخت آنی و بدون نیاز به هیچ سرمایه اولیه !!!

سلام دوستان   امیدوارم با سایت پیدورتز کاملا اخت شده و به ارزش بالاش پی برده باشید. امروز یک سایت جدید معرفی میکنم . پرداخت توسط پرفکت مانی است و البته آنی !!! از این قسمت ثبت نام کنید : ثبت نام    حداقل برداشت 1 سنت هست که کمتر از 2 دقیقه می تونید بدس...

آموزش برداشت از Paidverts

آموزش برداشت از Paidverts

با سلام تا الان حتما دوستان متوجه پتانسیل و البته راستی این سایت بزرگ Paidverts شده اند .  برداشت در این سایت قلق خاص خود را دارد که در این پست قصد آموزش آنرا دارم .   پس در ادامه با ما همراه شوید ...

برای ارتقا ، هر گروه Paidverts چه میزان نیاز دارد ؟

برای ارتقا ، هر گروه Paidverts چه میزان نیاز دارد ؟

با سلام در این پست مقدار دلار مورد نیاز برای حظور در هر گروه گفته میشه ، البته شما می تونید با مراجعه به صفحه مرجع سایت همواره از آن آگاه باشید :   باپ مورد نیاز ...... دلار مورد نیاز ...... شماره گروه BAP Group 1  ........ 0.52 $ ....... 1600 to 12000...

ترتیب خواندن مطالب

ترتیب خواندن مطالب

در کانال تلگرام شوخی و خنده "جک سرا 2016 " منتظر همه دوستان هستیم https://telegram.me/jokesara2016 https://telegram.me/jokesara2016  دوستانی که با نحوه شروع به کار مشکل دارند ، در ادامه می توانند ترتیب مطالبو ببینید !...

Google Analytics

Google Analytics

نوبتی هم که باشه ، نوبت یک وقت استراحت است . از ابتدای ساخت این وبلاگ اونو در گوگل آنالیز ثبت کردم . بعد از گذشت بیشتر از یک ماه از عمر وبلاگ با هم نگاهی به آمار گوگل آنلایز می اندازیم ...   در ضمن دوستان در نظر سنجی که تازه امشب در وبلاگ ایجاد کردم ...

کلاهبرداری به نام یک هموطن !

کلاهبرداری به نام یک هموطن !

دوستان به این وبلاگ برید و توجه کنید : EARNMONEYONLINE.SEEME.IR/HOWTOSTART تمی دونم صاحب وبلاگ کیه اما بدون اجازه من مطالب وبلاگ منو تمام کپی پیست کرده و حتی یک کلام از حودش نگفته . حتی به منبع اصلی ، یعنی اینجا ، اصلا لینک نداده و انگار نه انگار چقد...

هرچه قدر می تونی 7-8 دلار درآمد داشته باش !!!

هرچه قدر می تونی 7-8 دلار درآمد داشته باش !!!

حب این یک روش کاملا جدید و البته فکر نکنم در هیچ سایت ایرانی دیده باشید . چند روز قبل باهاش آشنا شدم و یکبار 16 دلار و بار دوم 17 دلار برداشت کردم. البته شانس شما فکر کنم از امروز کمتر شده و هر بار شاید 7-8 دلار در بیار...

مشاهده ی مطالب بیشتر ...

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه